Örgü tekniğiyle üretilen

Aran Şezlong

İngiliz markası Morgan, farklı dokuma yoğunluklarında kontrast oluşturan Aran şezlong ile çarpıcı bir görünüm elde etmek için geleneksel döşeme yerine 3D örgü kullandı.

Şezlongun Tasarımı

Morgan ahşap bir çerçeve tarafından gergin bir şekilde tutulan örme bir kol üretmek için uzmanlığı birleştiren tekstil markası Camira ile Aran şezlongunu geliştirdi. Aran şezlong, destek çerçevesi üzerinde gergin bir şekilde tutulan örgü kollu bir koltuğa sahip. Sandalye; esnek destek sunan görsel olarak hafif bir sandalye oluştururken, kol sığacak şekilde örüldüğü için israfı ortadan kaldırmak amacıyla tasarlandı. Sandalye, İrlanda kıyılarındaki Aran Adaları'nın zengin örgü geleneklerinden ilham alıyor ve farklı örgü yoğunluklarının yaratabileceği dokuları kucaklayarak zanaatı kutluyor.

Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

Örgü malzemenin güzelliğinin ve çok yönlülüğünün bir kanıtı olan Aran şezlong, tekstilde kullanılan yüzde 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş polyester ve çerçeve için kullanılan kayın, dişbudak, meşe veya ceviz kereste ile yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir malzemelerin bir kombinasyonundan yapılmış.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

aran-lounge-chair-morgan-
aran-lounge-chair-morgan-2

Yorum Yaz

{{user.tamisim}} {{user.tamisim}}